Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 3 - PS4.

Zdravím, chtěl bych si zakoupit toho nového zaklínače 3 na PS4, ale problém je, že jsem nikdy nehrál jak jedničku tak ani dvojku.
Takže má otázka z ní - Dá se ta trojka zahrát i bez toho aniž bych hrál před tím tu 1 a 2?
Pravděpodobně to asi na sebe navazuje nějakým příběhem, ale jelikož jsem jedničku hrál tak 20 minut tak je pravda, že ten engine mě už v dnešní době moc neuchvátil, takže jsem si řekl, že to asi nechám být a rovnou přejdu na trojku, jen se prostě chci zeptat o jak moc velkou část příběhu přijdu?

Případně zda by mi někdo mohl v rychlosti vyspoilerovat o čem vůbec ta hra je a co všechno se v prvním a druhým dílu udělo, abych pak případně aspoň věděl z čeho ta trojka vznikla.

Díky za odpověď.

Osobně doporučuji zahrát si dvojku. Já ji začal v předzvěsti vydánání třetího dílu, a udělal jsem dobře, i když jsem ji odehrál asi do 1/3, znám postavy které se ve trojce vyskytují, nepřekvapí mě otázky: proč jsem zabil toho a toho atd. Jedničku jsem nehrál ani v době vydání, Geralt mi přišel vzhledově odporný.

Lepší je si přečíst knížky, tam se toho dozvíš mnohem víc. V žádný hře třeba není pořádně vysvětlený kdo je Ciri a jak k ní Geralt přišel. Každopádně když už, tak určitě si zahrát alespoň tu dvojku, jednička ke příběhu zas až tak moc nepřidává.

Já to naopak doporučuji dohrát od 1. Už jenom pro to že je první díl je taky luxus. Ještě jsem se na 3 připravil polským seriálem
o Geraltovi :D Takže mám i jakž takž přehled kdo je Ciri a Jennefer. (ano neumím jejich jména napsat)