Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem E3 2015

Co rikate na letosni e3? Ja jsem naprosto nadsen z Uncharted 4 (ale u neho to neni zadny prekvapeni) a ze Star Wars Battlefront. A docela zajimave vypada i Horizon: Zero Down. Jen skoda Need for Speed, to vypada opet stejne nudne. Jaka hra zaujala vas?

Rozhodně mne zaujal Doom. Vypadá to jako stará dobrá řežba. Dále Fallout Shelter (jen by to chtělo ten iphone), oznámení Dishonored 2 a Fallout 4 také nevypadá zase tak špatně.
Z ostatních konferencí mě snad zaujal jenom Battlefront a Ghost Recon. Hodně jsem se těšil na ME a ME (Mass Effect a Mirrors Edge), ale tam toho moc neukázali, takže v tomhle ohledu zklamání. Dnes čeká ještě Square Enix a jejich Deus Ex, na což se také velmi těším.

Z letošní E3 jsem tak trochu zklamán. Nebylo ohlášeno nic nového, jen nové díly starých her- Fallout 4, Assassins Creed 6(či kolik už to je ), Dishonored 2, Uncharted 4.... Takhle by se dalo dlouho pokračovat.

Ano, jsou to skvělé hry ale v podstatě už to bude to samé, co jsme hráli... To mi vadí. Chci nějakou novou pecku...

Jinak samozřejmě jsem nadšen z Doom 4, vypadá to jako kdysi. Pořádná řežba a takový má být Doom. Fallout mě nechává chladným, nebavila mě ani 3... Dishonored super, Halo nevypadá taky špatně.

Zklamala mě absence nějakého většího RPG(krom Falloutu).

Jak to vypadá s CoD:BO3? Budou ukázány na E3?

Sleduji jen PC platformu.

Zas tak moc konference nesleduji (spíše vůbec). Viděl jsem video k Doomu 4, připojuji se k zájemcům :)
A pak ještě Fallout 4 (proč vlastně ne 5, co New Vegas?), ten půjde také do wishlistu.

Sledovat zpovzdálí budu i Mirrors Edge, Dishonored 2. Možná i londýnského Asassina (ještě nikdy jsem žádného nehrál ani naživo hrát neviděl).

Popravdě se mi tam pár her docela i zamlouvá - Just Cause 3, Need for speed, Trackmania, Dishonored 2, třeba i to CoD. Ale nemůžu si pomoct, chybí mi tam něco, co bylo na předchozích E3, když jsem viděl první trailer na PC verzi GTA V, nebo první gameplay z AC 3, Forza,...
Teď už jak tu někdo psal žádný extra překvápko, ani nic co by mi vyrazilo dech. Docela se mi líbil i Uncharted 4, to jo, pro mě to ale nic moc neznamená, jen až se budu rozhodovat třeba jednou mezi Xone a PS 4 kvůli těm pár exkluzivitám, tak mám o důvod víc k PS 4. Jinak letošní Forza asi ale nic extra. Prý to byla E3 ve znamení Star Wars, ty mi ale nikdy nic neříkaly a je jsou mi šumák.
Čekal jsem třeba Red Dead Redemption 2, nebo(méně pravděpodobně) Mafia 3, z toho bych si ustřík.

Na to jsem zapomněl :-) Máš pravdu, zajímalo by mně ale jestli ty hry poběží stejně jako na 360(tedy 720p při docela nic moc fps), nebo je tu šance, že se něco zlepší. Dál nějak nevím, jak to mají v plánu na tý architektuře zprovoznit, aniž by to museli vývojáři celý přepsat(když už by došlo na to přepisování, určitě by pak mohli minimálně to rozlišení a framerate vylepšit).

Po dohrání Zaklínače 3 budu čekat na Dark Souls, Just Cause vypadá taky velice dobře, Doom samozřejmě taky, dýchá z něho ta stará dobrá temná atmosféra, zbraně vypadají nádherně, člověk je úplně cítí v rukou. Mám jen strach, aby se ta obrovská řežba nestala po hodině hraní nudou.

Já jsem velký fanoušek Trackmanie, takže za mě určo Trackmania Turbo, moc se mi líbí po grafické stránce a že už to nebude jenom pro PC, docela by mě zajimal Váš názor na TMku, teda jestli tu nějaký člověk je, Trackmanie se mi zdá poslední dobou mrtvá.

Jen ta očekávaná cena (Steam) se mi zdá hodně přestřelená. Zamrzí i absence češtiny (třeba nakonec bude, ale v seznamu teď není).

Už řadu měsíců čekám, až TM2 Canyon/Valley zlevní na pro mě přijatelnou cenu. 20€ za kus (v letní slevě 12€) je moc, obzvláště, když na Steamu už obě byly za 4,99. Třeba se Valve ještě během dalších dní pochlapí :)