Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prohlížečová logická hra

zdravím
potřebuju pomoct
chci najít hru kde máte na začátku loď a několik překážek a musíte je přesunout na druhý břeh s tím že některé překážky nesmí být spolu jinak se zničí
nejsem si jistej ale myslím že bylo víc verzí této hry

blbě jsem to popsal tak to trochu doplním:byla to 2D hra-na začátku 2 břehy a na jednom vy s lodí a ty překážky a na druhém nic, a pomocí logického postupu musíte ty překážky přesunout na druhou stranu