Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte hru na android dle mých kritérií

Nebudu chodit kolem horké kaše, potřebuju něco do mobilu na zabití nudy při obědové pauze v práci, ale mám pár požadavků:
Něco co se dá hrát na rekord nebo co se dá navázat opakovaně- na dlouhou dobu/expení (př. budovatelská strategie, tower defense nebo klidně něco logického whatever).
Nic kde se musí zběsile klikat, nebo natáčet/cukat mobilem do stran (nechci, aby bylo zřejmé, že hraju už od pohledu když jde kolem nějaký šéfík).
A žádný extrémní gigabytovky do 50mb ideál
Do teď jsem hrál Dinosaur War- těžba surovin, budování vesnice, jednotek, bitvy v arénách. Docela ujde, ale už to mám hodně dlouho a na vysokém levlu toho už moc neudělám.
Budu rád za dobré tipy.

Dragon lords (tahovka), ak si uz zabehany zaberie doslova par minut denne, samozrejme mozes jej venovat aj viac.
Momentalne sa mi celkom paci Hereos of Camelot, dost dlho sa expovat a vyvijat aj ked samozrejme hraci za prachy to maju vyrazne lahsie. Da sa vsak hrat aj bez prachov (nikdy do hry nevrazam prachy). Inak bacha ta hra dokaze vycucnut aj stovky eur z teba ak podlahnes tuzbe rychleho expovania pravahy nad ostatnymi.
Ak sa chces trapit logikou tak skus 100 doors.