Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač 2 Rozšířená Edice Xbox360

Zdravím chci se zeptat budu si kupovat na x360 zaklínače 2 rozšířeou edici a chci jen vědět jestli to po mě nebude chtit PEVNÝ DISK tak jak to je u BattleField 4 na x360 jestli Zaklínač jde nainstalovat z CDčka i na FlashDisk.Dík

Tak co se pamatuju tak mas tam 3 CD takze asi to bude vyžadovat instalaci uz je to dávno co sem mel zaklínače takze radsi s tím pocitej a mas gold účet ze by sme dali party na bf4 kdyz ano tady je můj nick rest cz