Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V PS4 čeština

Zdravim. V pátek vyšla beta verze češtiny pro GTA V PC, pouze pokud si hru koupím na Xzone což osobně nechápu. Chci se ale zeptat jestli bude někdy reálné vložit češtinu do konzolových verzí, zejména PS4.

Nevydali nikdy, nevydají ani teď. A poté, co se dělo kolem češtiny do GTA5, nevěřím, že bude do případné další GTA hry. Být na místě michalsse, kašlu na to.

Část lidí je nevděčná pakáž, nezaslouží si ji. Samozřejmě se zase musel najít nějaký debílek a exkluzivní češtinu z xzone upnout na warezboard.