Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V PS3 jiný ovladač

Zdravim, chci se zeptat, jestli je možné hrát GTA V na PS3 s jiným ovladačem než dualshock. Zkoušel jsem to ale hra samozřejmě na tlačítka nereagovala. Jde hra nějak synchronizovat s jiným ovladačem ?
Děkuju ( NE, NEJDE! - je taky užitečná pomoc, takže to případně napište, ať vím :) )

No, mame ovladac A (Dualshock, bezdratovy) a ov. B (usb, neni od Sony)
Oba funguji ale u A 2 tlacitka nejdou. B ma vse ok.
Kdyz se hraje napr. Fifa ve dvou tak oba bezi.
Ale GTA V mi jde jenom s A (rozbity) a s B mi na tlacitka nereaguje, jako by to o B vubec nevedelo.
V menu ps3 gta v normalne s B zapnu, ale ve hre nereaguje. Jde nejak s synchronizovat ten esb, Ne-sony ovladac B aby fungoval v Gta v ? :-D mozna jsem to jeste stizil na pochopeni