Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSP - Doporučte dobré RPG

Ahoj.
Hledám hru na PSP, která by byla něco jako Gothic.
Kde hrajete za jednu postavu, vylepšujete si jí, kupujete nové vybavení, plníte úkoly apod.
Existuje na PSP nějaké takové RPG?
Díky

Final Fantasy VII. Máš tam postavu Zacka, který dostává různé úkoly, které musíš udělat. Dostáváš mise, které nemusíš dělat, ale povětšinou z toho máš vcelku dost peněz, aby sis svou postavu vylepšoval. Ale nějaké vybavení... To bych zase neřekla. Stejně ovšem můžeš hru zkusit a možná se ti i zalíbí.