Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem škubání HDD.

Dobrý den,

Nevím, zda jsem napsal vše dobře, proto bych Vás chtěl poprosit, zda by jste mi nemohli pomoci?

Můj Pc je Intel Core Dvoujádrový procesor 3.1 GHz
Základní deska H61M - S2 - B3
Grafická karta Nvidia Geforce GTX 550Ti
Ram 16Gb
HDD 500GB
Druhý HDD, SSD 120Gb

Na SSD disku mám operační sytém Windows 7 Home Premium a na druhém disku mám Různé hry, mám menší problém s tím, že při hraní her například: Warcraft 3, Rise Of Nations: Rise of Legends, se mi lehce seká zvuk, u složitějších her : teda Call Of Duty Modern Warfare 3, se hra vůbec neseká.
Nevím si rady, čím to může být. Mám na tomhle disku chladič, jestli to nedělá ten chladič.

Děkuji Vám za rady

Jak jsi došel na to, že za škubání zvuku může pevný disk nebo chladič na něm? ::)

Třeba jsou na vině ovladače, třeba má problém hra. Třeba nestíhá systém, protože při hraní dělá ještě spoustu dalších (možná i nechtěných) věcí. Třeba je to cracky, které si doinstalovaly i malware a při hraní někomu těžíš bitcoiny.

Čistá instalace systému, ovladače a jedna z těch zlobících her (pokud je to originál) a měl bys hned vědět, zda byl problém někde v systému. Osobně si (nezávazně!) myslím, že tohle bude příčina. Nebo nekompatibilita starších her s novým OS.

Ahoj

Nevím, protože když jsem tu hru dal na SSD disk, tak jsem zjistil, že se ta hra ani jednou nesekne, dost divné :-)
Já mám operační systém Windows 7 Home premium.

Nainstalovaná mám i placený Eset smart security, kvůli tomu, kdysi jsem měl pořád samí viry a teď je to bez problému.
Nemůže to být, taky tím, že tím formátováním se to všechno nesmazalo? Myslím, když jsem dal rychlé formátování, jestli není
lepší dát to pomalejší a bezpečnější.

Taky si i myslím, že to je tím, že ta hra je stará asi, protože u nových her na tomhle disku to vůbec ani jednou neškubne.

Děkuji Vám