Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mc zapomenuté jméno

Čaute..... Dneska už kolikaterý problém -_-

Koupil jsem si přes PSC MC origo... Zadal jméno a po zaplacení sem ho zapomněl a nic mně nenapadá. Na email my nic nepřišlo když jsem dal zapomenuté jméno. Nevíte co s tím?

Když jsi MC koupil, snad ti přišel Order receipt, kde máš Order ID a Transaction ID. S tím kontaktuj support Mojangu.

Nakonec, v mailu je uvedeno: This is a receipt for your Mojang order. We recommend that you print this e-mail or save it to your computer. It will make it easier for us to help you should you lose access to your e-mail account.

Zadal jméno a po zaplacení sem ho zapomněl a nic mně nenapadá.

K tomuto nemám slov. Pokud support nepomůže, prostě si MC koupíš ještě jednou a tentokrát nebudeš jednat jako pitomec, ale údaje si někam poznamenáš. Rád bych věřil, že k nákupu hry a zapomenutí jména nedošlo v jeden den, tedy dnes.