Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Co se chystáte pařit o letních prázdninách?

Hry už sice nehraju, ale stáhnu si všechny mé oblíbené hry z ps1 abych vzpomínal. Mega nostalgie :'(
Je tu takový rychlý seznam hercules aladin potter crash tekken Jackie Chan Stuntmaster medal of honor metal gear solid gran turismo 2 spyro medievil spiderman pac man world, tarzan xena mummy

Já vím, zmateně napsaný co? Já totiž vzpomínal a rychle zapisoval. Upravovat se mi to nechce
lock (karel)

loading...

Dobrá, tak máš nostalgickou náladu, tak ať tu neřešíme kraviny, tak já, když si vzpomenu co jsem hrával a co mě jako malého bavilo a na co si občas s nostalgií vzpomenu, tak to budou tyto hry :puff::

DUKE NUKEM 3D
DOOM 1,2
DYNA
REVOLT
PRINCE OF PERSIA
WOLFENSTEIN
LEMMINGS
WORMS ARMAGEDON
QUAKE
UNREAL TOURNAMENT 2004
WARCRAFT 3
NEED FOR SPEED 2
APACHE LONGBOW
MOTORMASH
NEVERHOOD

Doporucuji najit si pritelkyni, kamarady, konicky, moc nechlastat a nehulit

absolútny súhlas..:beer:

-najlepšie na tie 2 mesiace zaliať počítač do betónu..

>Milý pán tazateľ, how old are you? ..10?

-odpoveď na pôvodnú otázku:

Co se chystáte pařit o letních prázdninách?

Ja sa hlavne chystám "pářit" s priateľkou, niekedy ku večeru si trochu na cca 2-3 hodinky zahrám svoju klasiku - božské CSko(Source)!

No ANO! To je druhá teória..

-tá správna je, že illumináti sú ľudia, ktorý sa snažia vysvetliť príbehy z Biblie vedeckým postupom. Korene illuminátov siahajú do stredoveku..ale to už sa dostávame ku kacírstvu, zem je plochá, zem je stredobodom vesmíru a pod. - tomu by si nepochopil. Inak dobrý príklad illuminátov je seriál, ktorý sa momentálne vysiela na PrimaZOOM - Acient Alien(Vetřelci Dávnoveku)..no sú sviatky a nepatrí sa to tu teraz rozoberať!

Fakt pekná debata, od hrania hier sme prešli k illuminátom.