Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Potvrzení Kreditní Karty

Omlouvám se jestli sem to nepatří , ale nevěděl sem to kam napsat.
Tak jdu k té věci , Steam chce ode mě potvrzení kreditní karty a mám zadat "Zadejte přesné částky obou autorizací:" V Eeurech a to je ten důvod.Já nemám na své autorizaci Eura jen Kč. Tak jestli byste mi neporadili jak je dát na Eura (Zkoušel jsem převod přes internet a to nejde :/ ) .
PS: internetové bankovnictví: SERVIS24

Máš povolené platby přes internet ? V Servis24 najedeš do nastavení, vybereš si platební kartu a nastavíš limity pro platu přes internet. Nastavit si můžeš buď dočasný limit nebo trvalý. Pak zaplatíš platební kartou. Převodem to nejde.