Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Kvalití" vs "Špatné" hry?

ahoj
viděl jsem na YT jednu diskuzi kde jeden branil hry typu BF3,4 nebo GTA V jako ze jsou to dobre hry
a druhy branil hry jako Portal,borderlands skyrim a rikal ze jsou ty druhe jsou blbosti
chci vedet vas nazor :-D napiste do komentaru

Ten druhý, fanoušek Portal, Skyrim a Borderlands má podle mě pravdu.

Ovšem je na každém, co bude hrát, mně je to naprosto jedno. Kdyby 99% lidí BF, CoD, Fifu či Hašašíry milovalo, ani mě nenapadne je následovat. Na druhé straně, nijak mě neznervózňuje, že prakticky nikdo nehraje Fuel nebo ROTT. Že nadávají na mé oblíbené Watch Dogs či The Crew.

Jak pro koho, pro mě naprostá zbytečnost. Pokud bych si měl vybrat, zda koupím hru s multiplayerem třeba za 10€ a tutéž bez MP za 9,95€, jednoznačně beru tu druhou :-p

Když občas někde zahlédnu nějaké video z MP, připadá mi neuvěřitelně směšně, možná až trapně. Jak všichni neustále skáčou jako opice (jasně, musí, aby je ti druzí tak snadno nezasáhli).

-----
Prostě každá hra má své zaryté fanoušky i lidi, kteří ji hodnotí jako naprostou pitomost. Objektivní zhodnocení pro konkrétního uživatele nemusí mít žádnou vypovídací schopnost. Jako kraviny mi připadají některé hry, které v časopisech získávají 10/10 - a rád si třeba zahraji věc, na kterou jiní plivou.