Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Tanks

Ahoj napsal jsem na podporu na WoT že mám málo FPS a oni mi napsali tohle

Bohužel se Váš systém pohybuje na hranici minimálních systémových požadavků. Pomalé načítání je způsobené nedostatečným množstvím paměti RAM pro pokrytí potřeb operačního systému a hry samotné - ukončení aplikací na pozadí, případně rozšíření paměti tento problém vyřeší.
Trhání obrazu pak může být způsobeno přehříváním systému (procesoru nebo grafické karty); kontrola chlazení, případně jeho vyčištění a výměna teplovodivé pasty by měla tento problém eliminovat.

Tak se chci zeptat na kolik by mě to tak vyšlo a co je nejdůležitější z těch věcí co mi tam vypsali?
Byl bych rád kdyby jste mi sem dali třeba odkaz nebo jen název těch věcí co by se měli vyměnit protože se v nich moc nevyznám. A nevím jestli to má cenu kupovat protože teď dokončím 9.třídu a pak půjdu na střední a tam budu bydlet na intru a budu mít noťas a na pc skoro chodit nebudu ale jak jsem koukal ta teplovodivá pasta moc nestojí. A ještě jeden dotaz co je to vůbec at teplovodivá pasta na co tam je?

Nevěděl jsem jestli to patří na tuhle stránku nebo na pc poradna jestli jsem to dal špatně omlouvám se :)

Možná by bylo vhodné uvést tvoji sestavu. RAM je sporné, s teplotami to může být pravda. Ale všechno je teoretické. Nejlepší by bylo změřit ty teploty při zátěži.

Teplovodivá pasta je mezi chladičem a procesorem. Slouží k lepšímu odvodu tepla od procesoru.

no asi tak, že použiješ očný orgán...a máš na výber dve možnosti:

a) rozšrubovať počítač, a pozrieť sa. Tak pri prvom pohľade zistíš model a výrobcu základnej dosky a typ pamätí. Potom už len zostáva dať dole chladič od procesora a tiež sa pozrieť, čo má na headspreaderi napísané.

b) je oveľa jednoduchší..len si stiahneš programy, napr. CPU-Z, AIDA 64 a oni to zistia za teba..

-no a na teploty: CoreTemp, RealTemp, AIDA 64, HWMonitor...

...;-)