Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou konzoli?

Dobrý den,
plánuji si koupit herní konzoli a potřeboval bych odpověď na pár dotazů:

Budou ještě vývojáři podporovány konzole straší generace (PS 3/XBOX 360)? Tzn. budou na ně nadále vycházet hry?
Má cenu kupovat bazarovou konzoli?
Má cenu si připlatit za novou generaci
Microsoft/Sony?

Díky.
Změna předmětu, původně: JAKOU KONZOLI (karel)

Ad podpora - zatial nove hry vychadzaju aj na 360/PS3, ale dokedy, to je vo hviezdach.
Ad bazar - zalezi na tom, ci na nu bude zaruka, na cene.....
Ad priplatok - zalezi na tom, ci ju vyuzijes, pokial ta to hranie prestane bavit po mesiaci, tak to zmysel nema (hry na ne nie su zrovna najlacnejsie + niekomu napriklad vadi aj to, ze nove konzole sa este nedaju flashnut a podobne).