Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 nenacita nektere hry

Ahoj, mám PS3 SuperSlim, rok stary. Začal jsem mít problémy s načítáním někoterých her. Některé bluray disky se nenačtou, některé ano. Když dám do mechaniky například FIFU nebo GTA tak mechanika hučí, "hrabe", najede úvodní obrazova hry a víc nic, pořád se jen načítá a mechanika dělá hluk.Nevíte co s tím?

Když už budete mít mechaniku otevřenou, podívejte se ještě na čočku laseru. Mnohdy na ní najdete i okem viditelnou nečistotu. Vezměte si čistý kapesník, nebo nejlépe hadřík na čištění čoček fotoaparátů, namočte ho do destilované vody nebo do isoprophyl alkohu (používá se také na čištění čoček foťáků). Nikdy nepoužívejte běžný líh, nebo vodu po holení! Ty totiž nejsou zcala čisté a když uschnou zanechají na čočce okem neviditelné mapy, a dostali byste se tak z louže pod okap! Navíc mohou působit agresivně na některé čočky, které jsou vyrobeny z plastu!