Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam Problém

Ahojte,mám takový problém měl jsem problem s počítačem nějakou dobu no a po tý době jsem zapoměl na Email od steamu nevíte někdo jak by se dal zjistit ten email ? Díky

A můžeš se aspoň napojit na Steam účet?
Měl jsem podobný problém,nemohl jsem se napojit na můj e-mail. (Že prý neexistuje, divné, den předtím mi to šlo v pořádku)
Přihlásil jsem se na steamcommunity.com a napsal na support jestli by byli tak hodní a změnili by mi e-mailovou adresu. Napsali že ano ale musíš jím poslat vyfocený CD klíč z krabicové verze hry kterou máš na svém steam účtě.
Nečekej že odepíšou hned, trvá to pár dní, mě napsali za 2.