Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem stastnych 10

Nevíte co je ve Šťastných 10 ten Násobný koeficient? Musí se to zaškrtnout, nebo můžu nechat prázdné? A kolik se připlácí, když zaškrtnu 10x?

http://www.sazka.cz/cz/loterie-a-hry/stastnych-10/ jak-hrat/navod-a-sazenka/

V poli Násobný koeficient křížkem označíte násobný koeficient, kolikrát se má vaše sázka násobit. Křížkem označíte hodnotu v příslušných kolonkách, kolikrát se má Sázka násobit.

Za kolik

Sami si zvolíte cenu sázky. Minimálně je to 10 korun. Stejnou sumu zaplatíte, když se rozhodnete hrát Královskou hru. Pokud chcete hrát se hrou Šťastných 10 i Šance milion, připlatíte si jen 10 korun a máte druhou šanci na výhru.