Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DarkOrbit - chyba při načítání stránky

Zdravíčko, při přihlašení na DarkOrbit se mi po několika minutách načítání zobrazí chybová hláška (přiložená) Přihlášení do hry se mi povede v jenom případě ze sta... Prohlížeč mám Maxthon, IE, Google, Opera a Orbitum.. ani na jednom mi to nejde, na notebooku mi DO jede, tak nevím..
Díky za odpověď.

mám ten stejnej problém,a to je že na notasu mě to taky jede..tahle hra jede pod AMD softwerem bo tak nějak,a PC jede podstarou verzí,takže se ti AMD verze upgredovala a ty si musíš stáhnout starou verzi se kterou ti to pojede.ted to jdu dělat po druhé,po prve cca pred pul rokem..