Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezvládnutí nenáročné hry i přes poměrně vysoký výkon

Dobrý den, můj notebook bez problémů zvládá hry jako např Wolfenstein New Order, Mafie II na nejlepší detaily bez sebemenších bugů, ale na druhou stranu notebook není schopný zvládnou plynulý chod Heroes of Might and Magic 4, nevím co s tím, zkoušel jsem přepnutí mezi grafikami, ale bez účinku.

Děkuji za odpovědi

CPU: Intel Core i5 - 3230M, 2.6Ghz
GPU: Nvidia GeForce GT 740M + integrovaná intel hd 4000
RAM: 4 GB
OS: Windows 8.1 Enterprise

Tak jsem pozkoušel rady této diskuze, hledal další řešení po internetu, ale pořád se to střašně kouše, jediný pokrok jsem zaznamenal, když jsem změnil režim kombatibility na XP, ale při dalším spuštění to bylo zase při starém, bez účinku, takže už vážně nevím