Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Eror GTA IV

Na notebook Dell Latitude E6400 jsem nainstaloval GTA IV. Hlásilo mi to chybu s kompatibilitou, ale řešení nebylo k dispozici, a tak jsem pokračoval v instalaci. Minimální systémové požadavky splňuji. Chyba nastala, když jsem spustil launcher. Jen naběhl textový řádek, a už: problém způsobil, že program přestal pracovat. Ten problém je: Ordinální číslo 42 se nepodařilo v dynamicky propojované knihovně C:/WINDOWS/SYSTEM32/xlive.dll nalézt. Ani já jsem tam tu složku nenašel. zkusil sem to reinstalovat, ale nic. Pomohli byste mi prosím se tohoto problému zbavit?

Třeba je problém v tom, že to instaluješ na notebook (hry je většinou nepodporují - mohou na nich fungovat, ale také nemusí). Je-li problém s kompatibilitou a není řešení, možná to nepůjde.

Cosi mi také říká, že problémy s xlive.dll postihují warez verze hry.