Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stranded Deep -Simulácia Stroskotanca/Trosečníka

Dozvedel som sa na sectore o tejto, hre, tak som ju vyskúšal, veľmi sa podobá forestu, lenže osobne si myslím že táto hrá má alebo skôr bude mať velký potenciál do budúcnosti, kto ste ju ešte nehrali tak ju určite vyskúšajte, ohromne ma to chytilo a to je ešte len alfa verzia, čo ma štve na týchto alfa verziách že ako napríklad pri hre rust už je to rok, a stále je v alfe ale opak je to že stále sú updaty a opakovane do hier pribudne niečo nové.

Odohral som cca 4 hodiny a moje hodnotenie:

+ Grafika a spracovanie
+ Voľnost
+ Možnosť pohybovať s vecami
+ Náhodne generované ostrovy

- Pár minimálnych bugov
- S člnkom sa dá plávať aj po súši (alfa veria)

Ako vravím, určite vyskúšajte.

[https://pbs.twimg.com/media/B784X6MCUAEszrg.jpg:la  rge]

Viac o hre http://www.sector.sk/novinka/94508/stranded-deep-j e-survival-simulacia-stroskotanca.htm
Link 313120

A nebude tam chýbať ani Wilson ]:)

[https://cdn3.vox-cdn.com/thumbor/LE1A3kAEwdSnNRDoh  lN0fH0KqlM=/28x0:1251x688/1280x720/cdn0.vox-cdn.co  m/uploads/chorus_image/image/44327736/castaway-wil  son.0.0.jpg]

Koupil jsem v den D, líbila se mi idea. Zklamala mě rozloha ostrůvků a zřejmě se nad většíma ani nepřemýšlí, protože prý je stěžejní myšlenkou právě to skákání mezi ostrovy. Snad aspoň rozpracují stavbu voru, protože plavit se z ostrůvku na ostrůvek na voru z osmi klád, kde nejde dát náklad, navíc vor zmizí v půlce cesty (děje se ti to taky?) je dost prudný...

Ostrovy budú v budúcnosti obrovské aspoň tak sa hovorí, neviem zatiaľ som na druhý ostrov nešiel mám čo robiť aby som si zaobstaral vôbec dačo jesť, keďže tie kokosy sa míňajú ako voda ale čo mi robí problém je že neviem ako si upiecť rybu alebo raka, keď ich zjem za surova tak sa pozvraciam alebo sa mi začnú robiť pupence :-D Skús sa plaviť na tom člnku nie na voru. Ešte čo mi vadí je že pokiaľ je stroskotaná loď vo vode a vŕšok je na súši tak keď ju chceš preskúmať zvnúttra, tak vonku som sa už nedostal pretože som nevošiel cez dvere ale cez poklop sa dalo vôjsť zhora

Dělá to člun i vor.
Ryby i kraby si musíš opéct, jdou nad ohněm držet, ale je to dost na dlouho, takže to zdržuje/je nuda. Nebo si postavit z pěti sticků ohniště, kolem ohniště z šesti kamenů lepší ohniště a nakonec z pár klacků a provázku udělat trojnožku nad oheň. Na tu trojnožku se dá krab pověsit a až bude hotový ozve se takové *cink!* :)

Tato hra je naprosto perfektní... sleduju vývoj, později možná koupím (pokud bude stále stát těch hezkých 17 Éček)... Trochu nevěřím kupování early acces her...
Btw. Taky někdo znáte tu starou hru Stranded? Je to už pár let, co vyšla (hráli jsme to snad ještě na základce...) Tohle stranded však není dalším dílem, nebo je? Myslím, že to vyvíjí jiné studio...