Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem skyrim na ne fullHD monitoru jakou grafiku

Dobrý den, kupuju novou grafiku, do 3000kč. Koukal jsem na alzu, v ceně 2000-2500 tam jsou karty a některé mají 2GB DDR3 a druhé 1 GB DDR5. Jaký je mezi tím rozdíl? Která je lepší pokud chci hrát Skyrim s HD graphics mody a rozšířeními? Děkuji. (OS WINXP/WIN7 tzn nižší nároky než třeba WIN8)

Vybral jsem si zatím asus-r7250-1gd5-d486245.htm což je právě 1 GB DDR5, kartu předtím jsem měl 1,5 GB NVidia GeForceGT320 jenže tu už nikde nemůžu najít, předpokládám, že DDR3. Na té jelo vše skvěle, jen "skapala".
Popř jestli by byl rozdíl kdybych měl pak fullHD obrazovku (to ale neplánuju, je to moc široké)

Děkuji za rady

některé mají 2GB DDR3 a druhé 1 GB DDR5.

-kapacita pamäte ani nieje nejak moc dôležitá(úplne stačí 1 GB), hlavne aby bola typu GDDR5, výkon grafickej karty určuje GPU - grafický procesor a šírka použitej zbernice, napr. 256-bit a viac.

Jaký je mezi tím rozdíl? Která je lepší

-rozdiel je vtom, že do tej s kapacitou 2 GB sa zmestí dva krát viac dát ako do tej s 1 GB - logika..a lepšia je určite tá 1 GB..lebo je typu GDDR5, t.j. že je rýchlejšia. No ako som písal vyššie..dôležitý je výkon GPU a rýchlosť danej pamäte. Môžeš mať aj 4 GB, no keď to bude typu GDDR3 tak to si natom Skyrim moc nezahráš..;-)