Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PlayStation 5 - co si myslíte - POKEC

Zdravím lidi.Dnes,jsem se jen tak koukal,jestli někde nejsou zmínky o tom,že se už pracuje na PS5 a našel jsem jeden zajímavý článek.V něm jedna docela známá osobnost říká,že PS5 už nebudou konzole,jen ovladač a že hry se budou kupovat jen přes PSN.Není to nikde ověřeno a osobně si myslím,že by to v Sony neudělali,ale přesto se ptám : Jaký by byl váš názor na novou "Playstation 5" neboli "PlayController 5",kdyby taková opravdu vyšla?

Tak tomu, že se pracuje na PS5 bych věřil. Ale, že se budou hry kupovat jen digitálně tak tomu už ne.

• NVIDIA to tak ma uz nakou dobu na "GRID serverech" a devloperi se jiz vyjadrovali, ze PS4 je mozna posledni konsole jako takova (krabice pred televizi/konzole), kde dalsi mozny servis bude jen 'prevazne" pres <WAN>.

Můj názor je pořád stejný :-p

PS5 si nepořídím ani když budou hry jen online, ani když když budou krabice s mechanikou, ani když budou s vodotryskem. A aby to nebylo MS líto, nepořídím si ani nic od nich.

Pokud se taková věc jako jediná možná distribuce her neobjeví na PC (nevěřím), je mi to jedno. Modifikace/amatérské češtiny se na konzolích stejně nevedou.

sorry, ale nechapu dotaz tipu: jaky by byl vas nazor, kdyby byla ps5 :) :) tak muj nazor by byl takovy, jaka by nova konzole vykazovala funkcnost se vsim vsudy. nic jineho se na takoveto dotazy napsat neda