Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Nelze cracknout Sony Vegas Pro 13 !

Zdravím ! Před chvíli jsme si stáhnul Sony Vegas Pro 13 a nefunguje ... dal jsem tam Patch všechno možný ,ale nefunguje ,furt se tam objevuje ten program ''zadejte klíč'' nevím čím to je . Pokud někdo ví tak prosím napište mi to díky ;) .

Kdybys zadal klíč, nic se neobjeví. Warez, špatná sekce, lock. (L-Core)

to možno, no sem sa riešia hry nie? ..

Sony Vegas je editačný program na úpravu a strih videa. Ak radi natáčate a hlavne upravujete videa, máme tu pre vás jedného veľkého pomocníka. Sony Vegas je profesionálny program určený na úpravy a strihanie videa. Už dlho podporuje HD videá, takže nebude zaskočený žiadnym formátom. Obsahuje veľa efektov, vďaka ktorým budú vaše videá vyzerať naozaj profesionálne. Upravené videá budete môcť aj napaľovať či konvertovať. Program navyše umožňuje extrahovať zvukovú stopu, ktorú je možné potom uložiť vo formáte mp3.

-má to podľa teba niečo spoločné s hrami?