Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WORLD OF WARPLANES - nefunkční klávesnice

Zdravím, nevím jestli někdo tuto online hru hrajete, pokud ano, včera se mi stalo toto: Normálně ať dělám v PC - NOTEBOOKU cokoliv, vše funguje. Jakmile spustím hru také vše funguje pokud jsem s letadlem v hangáru. Když se přihlásím do bitvy tak přestane fungovat tlačítko ENTER a poté když začne bitva nejde klávesnice vůbec - krom myši. Na klávesnici jde jen dole to jedno tlačítko, kterým skočím rovnou na plochu PC a zpět. Nevíte někdo čím to může být? Všude jinde vše funguje. Kamarád se přihlásil pod mým účtem u něj v PC a jemo to funguje normálně, naopak pod jeho hracím účtem to stejné - v bitvě najednou nefunguje klávesnice...

koukal, v nastavení nic jinak neni, odinstaloval jsem to, nainstaloval a zase - ale divný že si to pamatovalo můj účet - ale po odinstalaci jsem už v prog. fil. nic nenašel co bych smazal...nevim, co tak najednou...enter nikdy nejde v bitvě a klávesnice dřív občas šla a ted vůbec - jen ve hře - všude jinde vše bez problémů

ne nemám, vše šlo celou dobu normálně a najednou to začalo blbnout a ted to v bitvě nejde vůbec - krom myši a na klávesnici to tlačítka co tě hodí zpět do windows a pak jdou ještě ty když držíš FN a k tomu třeba zvuk nebo osvětlení obrazovky...jinak nic...jakmile mě sestřelí a vidím ještě v bitvě lítat ostatní tak klávesnice jde normálně, prostě jen když hraji já tak to nejde...