Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vysvetlit cizi pojem

Mohli byste mi prosim vysvetlit jeden cizi pojem. Zajimalo by mě co znamena slovo warez.
Prosil bych ale nějaké obsahlejší a důkladnější odpovědi víc do hloubky problematiky.
Děkuji za odpovědi.
Anonymizer, ban. (Karel)
Změna kategorie, původně: PC hry (Kurt)

Nehledejte v tom nic osobního. Banujeme proxy, protože nemáme jediný důvod sem přes ně někoho pouštět. Drtivá většina všech zabanovaných IP adres zde jsou adresy proxy serverů, obvykle takovou IP odchytí systém sám a ban udělí automaticky, někdy se mu to nepodaří a tak je to na moderátorech.

obvykle takovou IP odchytí systém sám a ban udělí automaticky, "někdy se mu to nepodaří "

- Tomu 'neverim', za prvé se daji jednoduse filtrovat pres FireWall ((iptable)) nebo ve vasem pripade i v .htacess
(Co sem se dival, mate <Linuxovy> server, kde takové nastaveni zabere kolik casu?)$_SERVER
(.htaccess) i takvy malinky proti 'appspot/enigme':

RewriteEngine On
RewriteCond %{HTTP_USER_AGENT} AppEngine-Google [NC]
RewriteRule .* - [F]

https://www.countryipblocks.net/country_selection. php

Warez je termín počítačového slangu označující autorská díla, se kterými je nakládáno nelegálně, zejména v rozporu s autorským právem. Slovo bylo vytvořeno z anglického slova wares (zboží, zřejmě v souvislosti se slovem softwares) způsobem tzv. leetspeaku. Podle druhu bývá někdy warez rozdělován na gamez (počítačové hry), appz (aplikace), crackz (cracky) a také moviez (filmy). Nejčastějším způsobem šíření warezu je dnes hlavně Internet.

Zdroj: Warez