Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS3 a GTA V

Dobrý den.Jak už asi někteří víte,mám doma konzoli PS3 12GB a GTA V.Dnes jsem se díval,kolik GTA V normálně zabírá místa a zjistil jsem,že zabírá 8.25GB.Trochu mě to udivilo,protože mi po instalaci zbylo jen 964 MB.Řekli by jste mi prosím,jak je to možné?Má mi zbýt tak 3+GB.

P.S není to tím,že po registraci na PSN se mi automaticky nainstalovala "hra" SingStar?Jestli ano,poradíte mi,jak tuto "hru" odinstalovat?Zkoušel jsem to,ale nějak to nejde.

Přeji hezký Nový rok,xaby alias Martin

Děkuji za link,docela mě to naštvalo.To nemůžou rovnou udělat trochu větší HDD aby po lognutí na něm bylo přesně 12gb?

A jinak,nový HDD jsem dnes objednal (500gb) takže už to nebudu ani řešit :)