Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Starship troopers

Čau nedávno jsem u sebe objevil CD s touto hrou. Nainstaloval jsem... vše bez problémů. Pustil jsem ji. Menu v pohodě. Nastavil jsem si grafiku, rozlišení a pár dalších blbostí včetně zvuku. Ale jakmile jsem pustil misi tak to začlo blbnout. Briefing, načítání atd. šlo v pohodě žádný problém ale jakmile došlo na hru samotnou tak začly potíže. Jenom mi přeblikávala obrazovka z modré na šedou apod. Nic jsem neviděl jenom zvuk ale obraz žádný.
Prosím toužím si tu hru po několika letech znovu zahrát tak mi prosím pomožte.
Děkuji.

PS.: PC Jsem nedávno přeinstaloval.

Máš asi radeon grafickou kartu že?
Tak zkus toto - najdi si ten soubor, otevři v poznámkovém bloku a přepiš hodnoty jak je zde napsáno.

C:\Users\"username"\Documents\­EmpireIntera ctive\S ST\Settings\global.se­ttings

distort set to "0";
disableSM2 set to "1";

a pak ve hře, nastavení grafiky vypni terrain shadow

In Game Menu goto Graphic Option and change "Terrain Shadow" to "None".

Zdravím, nevím, kam jinam to napsat a abych nezačínal novej topic, tak se potřebuju zeptat. Hru jsem si koupil a nechce se mi ani zapnout. Rovnou mi to napíše, že přestalo pracovat. To by mi nedělalo takový problém, dokázal bych si pohrát s nějakým nastavením, ale problém je, že mi to ani nezaloží Global.settings, takže si nemám s čím hrát. A nemůžu nikde dohledat, co vše v global.settings je, abych si to mohl případně vytvořit sám. Nemáte nějakou radu? Díky předem.