Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepínání grafiky

Ahoj nevíte náhodou někdo jak přepnu u NTB acer Aspire v3-571g grafiku ? mám tu 2,intel inside core i5 a na tý mi jedou i hry,a někdy se sekaj a pak druhá Nvidia geforce GT 640M 2GB přes kterou by hry jako je fifa 15 měli jet v pohodě,ale nevím,jak na trvalo přepnu grafiku... Moc děkuji :)

no nevím, já sám mám ve svém v3-571g GeForce GT 730 M, která je jen o 5-10% slabší, ale FIFU 15 nerozjedu ani náhodou

jinak na ploše pravé tlačítko myši -> NVidia Control Panel -> 3d settings -> Manage 3d Settings -> a pak v pravé části přepnout z globálního nastavení na nastavení programu -> přidat FIFU 15 (z listu anebo browse) a zvolit NVIDIA processor a apply.

u některých her jsem musel NTB ještě restartovat

pokud hry jedou stejně špatně jak na integrovanou, tak si zkontroluj, jestli třeba nemáš zastaralý ovladač.. ale konkrétně u té FIFY si ještě jednou projeď system requirements