Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Xbox 360 gamepad

Zdravím, na internetu jsem se dočetl že tento gamepad podporuje Windows 8.1 x64 ale ovladače jsem nalezl jen pro Windows 7. A jaké hry podporuje. Četl jsem že by neměl bát problém se žádnou hrou, ale raději se Vás zeptám.

EDIT: A taky jestli spíše Drátový nebo bezdrátový (Jde mi spíše o to aby fungoval bez problémů než o kabel)

- Funguji oba bez problému, osobne jsem jen zapojil a MS uz si doinstaloval co chtel

TiP~ Doporucil bych ti zakopupi gamepad XBOX ONE, ktery je, alespon v mich rukach prijemnejsi hezci a dobre se se snim hraje.