Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Steam holiday auction - účastníte se někdo?

Ahoj,
ráno jsem tohle zahlédl na main page Steamu - jde o to recyklovat zbytečné itemy za "gemy", za které si pak můžete pořídit nějakou hru, ceny jsou různé (10 000- 80 000), ale i na ty nejlevnější bych musel zrecyklovat hrozně moc karet (1 karta = 80/100 gamů) – 10 000/90 = 111, nějak nevím, jestli mi to stojí za to, abych jen celý víkend klikal na marketu a doufal, že i tak neprodělám.
Zkoušeli jste už někdo?

Napřed jsem si říkal, že takhle jednoduše zrecyklovat ty stovky v mém inventáři "hnijících" emoticons a backgrounds je fajn, ale když vidím, jak v Marketu rapidně stoupla cena právě těchto položek, tak to asi budu jednotlivě prodávat, což si myslím přinese více užitku (a €€).

Největší sranda je ta, že Valve nevydělává jen těmi, co to takhle koupí, ale i ze všeho, co pro to před tím proženou marketem má Gaben dalších 15% :p. Asi bylo taky účelem trochu popohnat prodej těch píčovinek, co se tam už slušnou dobu valí za 0.03€ a nikdo to nechce.

tozhodně, z této akce mám radost, prodal sem nesmyslný emotikony a pozadí na steamu a vydělal si cca 2,5 eura... kdybych to rozdělil na ty gemy, získal bych cca 3000 -> nic bych za to neměl.... takhle si o vánočních slevách koupím nějakou hru, určitě budou zase dávat karty za "votování", ty prodám a budou další drobný...