Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Uncharted 4

Co říkáte na první gameplay? (http://blog.us.playstation.com/2014/12/06/uncharte d-4-a-thiefs-end-first-gameplay/). Podle mě to zas vypadá úžasně a jasně to demonstruje, že když někdo umí tak hry na PS4 vypadají nádherně. Jinak samotná hra vypadá, že se bude hrát pořád stejně skvěle, plus nějaké nové věci jako nové pohyby, hák na lanu a kdo ví co ještě. Už s nemůžu dočkat až to vyjde a tato hra je pro mě signál konečně si koupit PS4.

Vypadá to hezky, ale taky mi přijde, že už to je to samý jako předchozí dva díly. Tuhle sérii mám rád, ale musí přijít s něčím trochu novým než jen supr grafikou. No uvidíme PS4 nemám, takže mě momentálně tahle hra mine, snad to bude i o něčem trochu jiném než seper grafice.

Dokonalý asi ne, ale hodně dobrý. Jde o to že je to přeci jen trochu širší koridor a nijak moc nejde něco měnit. Je to takový dobrý interaktivní film. Každopádně to bude dobrá hra o tom žádná.