Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins Creed Rogue - Titulky CZ

Zdravím, někde jsem se dočetl, že titulky k tomuto dílu se dají stáhnout na playstation network, má někdo to ověřit? Popř. jestli je to tedy pravda, nikde jsem o tom dále nenašel žádné informace.

edit. našel jsem to v recenzích na heurece..

Ponúkam na predaj slovenské titulky k hre Assassins Creed Liberation a Rgue. Cena jedného prekladu 30 eur za celý hlavný príbeh + úkoly. Ide o kvalitný preklad. Kto má záujem o titulky v MS Word, nech sa ozve na smazáno. Reklama má svá pravidla: advertising (L-Core)