Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem far cry 3

zdravím rozjel bych far cry 3 stouhle sestavou?..procesor intel core i5-4210U,2.7 ghz ,RAm 8GB,grafika Nvidia Geforce GTX840M,,,tady jsou hw naroky far cry 3 hw-naroky předem díky za odpověd :)

To, že hry nepodporují mobilní zařízení je jedna věc, ale ta 2. a důležitější je ta, že notebooky jsou "placky" s nahňácanými komponenty moc u sebe a vejde se tam jenom prdítko(větrák), tudíž komponenty musí být slabší, aby nevydávali tolik tepla a to je ten hlavní kámen úrazu, procesory ztrácejí výkonu nad desktopovými, ale mnohem hůř jsou na tom GPUčka, když se koukneš na jakoukoliv herní grafiku, tak na ní vidíš docela velké větrání a tohle by se prostě do no´tasu nevešlo, tak tam hází čipy se jmény grafik(e.g. GTX660m), které jsou na desktopu perfektní, ale v noťasu jsou low-endové(vyjímečně mid-end).

Takže pro pařany je desktop jasná volba. Notebook na práci+ semtam nějaké nenáročné hry.