Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blíží se další "totální výprodej" na Steamu

Není potřeba čekat na Vánoce, podobná akce začíná za pár dní.
26/27.11.2014 - 2/3.12.2014 (podle časového pásma)

http://www.dsogaming.com/news/official-japanese-st eam-points-reseller-leaks-autumn-sale-dates-more-t han-3700-titles-on-sale/

Podzimní výprodej, Černý pátek - na názvu až tak nezáleží. Ve slevě bude 3.700 her. Jsem zvědav, něco ve wishlistu mám, něco by mohlo vyjít (řada věcí z něj určitě ve slevě nebude, něco ještě nevyšlo, předprodej mě nezajímá ani za -50%).

The Crew (asi věc, kterou po mnoha letech budu ochoten koupit za plnou cenu)
Qbeh-1
Far Cry 4
Monomino
Trackmania Canyon
Trackmania Valley
Wrack (pixel shaderová střílečka pro pamětníky *)
NaissanceE (komu se líbilo Limbo, měl by se na to podívat)
Schrödinger's Cat (svým způsobem variace na Braid)
Wolfenstein NWO
GTA V
The Witcher 3
Styx MoS
Lumino City

*)
Četl jsem si recenzi http://bonusweb.idnes.cz/recenze-wrack-0dg-/Recenz e.aspx?c=A141030_124927_bw-novinky_anb a naprosto s ní nesouhlasím. Protože bludiš'tové střílečky jsou to, co mi dnes v době koridorů chybí. Proto mám rád předělávku ROTT, proto si pořídím tohle :)

Co vy, plánujete něco? ;-)

Taky se chystám nakupovat hry a čekám, i když jsou levné.

Jen dement si koupí hru 2 dny před tím, než přijdou plánované megaslevy.

Koupit hru si za 10€ můžu, prachy na to mám. Radši si ji ale koupím za 5€ a zbylejch 5 prochlastám, nebo dám do kasičky a koupím si za pár let nový pneu... 8-)

Některé věci ze svého dlouhodobého wishlistu pochopitelně ve slevě čekat nemůžu (The Crew, GTA5, FC4..), s tím počítám, že slušnější sleva bude nejdříve v létě 2015.

Zarazily mě neslevy Trackmania 2 Canyon a Valley (jsou po 20€), opravdu jsem čekal minimálně -66%.
Wolfenstein TNO -50%, vice se asi nedá čekat, snad o Vánocích -66...

Zatím se mi ke koupení jeví NaissanceE (-60%, 5,99), 265690 a možná Qbeh-1: The Atlas Cube (-50%, 4,49), 252550

Fanouškům indie doporučuji obě hry omrknout. Na tu první je recenze i na http://games.tiscali.cz/recenze/naissancee-recenze -65783

Ve slevách jsou i měnící se denní nabídky, počkám s případným nákupem až do úplného konce akce.

Ad) Defy Gravity:

Hned první kartu (foilka) jsem prodal za 0,13€ (získal jsem 0,11 a jsem tedy "v plusu"), ještě dvě :-p
Cenu jsem nastavil tak, aby k prodeji došlo okamžitě.
edit: Druhá a třetí už za 0,06 (tržba 0,04)

Hrát se to ale moc nedá, nemám na to nervy… Odinstalováno, +0,10€