Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HW nenáročná FPS bez podvodníků

Ahoj,

neznáte nějakou nenáročnou FPS MMO hru, nejlíp free2play, kde se admini starají a banují uživatele hacků nebo je jiným způsobem eliminují? Existuje vůbec něco takového bez podvodníků, nebo s jejich minimem? Já došel k závěru, že ne, ale rád bych i Vaše doporučení a rady.

Díky

"...FPS bez podvodníků"

Na každú hru raz nejaký zručný chlapíci vytvoria cheaty, či pri MP budú podvádzať..podľa mňa ani neexistuje hra ktorá by bola bez podvodníkov(cheatery)..nato predsa boh vymyslel adminov aby takých hráčov eliminovali...

Chce to najít si MP hru, která člověka baví, a taky skupinu lidí (ideálně, když se - byť virtuálně - znají) a založit si vlastní server.

Kdysi na GTASA fóru jsme to tak měli. Vše vyloženě pro pozvané, určený scénář/modifikace. Pak problém není; známí si sami sobě hru kazit nebudou. Ale hrát na veřejném serveru? Hnus. Proto taky veškerý akční MP ignoruji (nepočítám ježdění v autech typu Trackmania).

Pár věcí jsme měli i tady na Poradně. Když se skupina lidí domluví, není až tak velký problém nějaký server spustit. Musí se o to ale někdo starat.