Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PS2 hry pro děti

Zdravím, vytáhl jsem bráchovi ze sklepa starý PS2.

Jediná přijatelná hra kterou jsem mu tam dal byla Tony Hawk 4, ale teď ho to přestalo bavit, takže bych se chtěl zeptat, jestli máte nějaký tip na hry pro děti (bráchovi bude v lednu 5).

Nějaké auta / adventury, něco s lehkým ovládáním, žádné střílečky / mlátičky. Zároveň něco s kampaní, co by jednou zapnul a už se v ničem nehrabal, protože třeba orientace v menu u wrc by mu asi dělala problém, jestli chápete.

Díky za všechny tipy :)

Tak tomu říkám názor! Další pseudosociolog viď? Rovnou GTA bys dal pětiletýmu...

Rozhodně doporučuji hry ze serie Crash.... také sem na tom vyrůstal a je to parádní. Jsou to takové "hopsačky", něco ve stylu Maria - nepřátel se zbavuješ skočením na hlavu....

Pokud by opravdu chtěl střílečku, tak doporučuji hru Jak 3. Hraje se tam za jakéhosi psa či co to je... střílí se tam, ale jsou to prostě "zvířátka" -> žádná krev, nic takového...