Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak připojit xbox360 ovladač do pc?

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jak spárovat xbox ovladač do PC? Mám bezdrátový original xbox 360 ovladač který bych však chtěl propojit kabelem jelikož se mi nechce každý 4h ovladač nabíjet. Takže se ptám jak se jmenuje kabel kterým připojim xbox ovladač k pc a potřebuji k tomu nainstalovat nějaké ovladače nebo tak ?

předem díky za odpovědi.

To asi nepůjde.

Je to asi rok co jsem koupil bezdrátový ovladač X360 a v 14ti denní době jsem ho hned vracel, protože je určen pouze do Xboxu. I v obchodě mi řekli že musím koupit ovladač X360 for PC. Tak jsem ho objednal a vše v pohodě. Přišel s ním i driver na CD.