Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vývoj her pro PS 3

Ahoj zdravim, chci se zeptat jestli někdo nevíte jak dlouho se předpokládá, že bude pokračovat vývoj her pro konzoli Playstation 3? Chystám se na koupi a pořád přemýšlím jestli se mi vyplatí ušetřit a koupit PS3 místo PS4...

Jestli chceš hrát novinky, tak je to blbost - už dávno běhaj novější hry na PS 3 jako třínohej vychrtlej šakal(což u PS 4 není taky žádná sláva, ale aspoň už to neběhá v tak komickým rozlišení) + se na to přestávají dělat úplně. Jestli to chceš na Fifu, proč ne.