Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Key4you

Zdravím ,už tu tohle téma bylo hodně krát , takže se za 1. omlouvám, a ted' k věci.. Chtěl bych si koupit od key4you.cz Euro truck simulator 2 ,ale moc se mi nezdá ta cena tolik nízká oproti steamu. Platbu bych provedl přes telefon ,jak mi klíč pošlou ? sms, email ? za jakou dobu mi ten klíč přijde ?minuta, hodina.. Díky

Většinou Na Email ty příjde Cd key . Přijde ti to až jim příjdou prachy.Takže MAX 24 hodin.A na steamu jsou celkem hodně předražené hry oproti jiným obchodům být tebou počkám do Prosince ,protože kolem vánoc půjdou ceny na steamu hodně dolů