Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fallout 3 - zbraně

Pro ty, co jste hráli Fallout 3 - jaká byla vaše nejoblíbenější zbraň? Počítám i ty z DLC (ne však z Fallout: New Vegas).

Za mě je to Metal blaster, devítipaprsková laserová puška, kterou získáte za sběr ingotů v DLC The Pitt. Devět laserových paprsků s mírným rozptylem, takže zblízka působí jako brokovnice, ovšem mnohem účinnější.
Pak není špatnej rotační laserovej kulomet, avšak je do něj relativně málo munice.

Co mě zklamalo, tak granáty, jsou relativně slabý a pak raketomet. Na raketomet to má vcelku mizernej účinek. Slabota.
A co mi velmi schází, tak granátomet, jakej byl v F:NV. Krásně se s ním daly metat granáty na zakopaný/krytý protivníky a mělo to vcelku parádní dostřel. S granátometem už mělo větší smysl dávat body do výbušnin.

Co vy?

F3 není špatnej, DLC jsou zajímavý, F:NV je však o něco promakanější, jsou tam zajímavější perky, lepší možnosti oprav výbavy, zajímavější zbraně, viz výše zmíněný granátomet. Každopádně tyto dva Fallouty jsou pro mě jedny z nejlepších her posledních let, s Gothicem 3 a sérií Risen.
VATS jen občas, když jsou nepřátelé příliš rychlí.