Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soundtracky

Zdravím,
jelikož hraji rád hry, a myslím, že ke hře patří skvělý soundtrack,tak bych rád viděl,jaké oslovily vás.

Za mě určitě When The Circle Be Unbroken ze hry Bioshock: Infinite- co dodat,skvělá hra a úžasná písen. Zde

loading...

Pro mě je kvalitní soundtrack takový, který významně dokresluje atmosféru a požitek ze hry. Což podle mě u většiny novějších her doprovodná hudba bohužel moc nesplňuje. Upřimně si nevybavuji žádnou novější hru, u které by mě zaujal soundtrack.

Z těch které považuji za kvalitní:
Série Metal Gear Solid, Silent Hill, World of Warcraft, Earthworm Jim, nebo Oddworld (Abe's Oddysee, Abe's Exoddus)

World of Warcraft - naprosto souhlasim ... (konkrete miluju "Defenders of Azeroth", ta z Grizzly Hills, a MoP [Way Of The Monk , nebo The Path of Traveller -> se myslim jmenuje ta jedna :D ] - ačkoliv si hodně lidí stěžuje na gameplay [ja sem nehrál - tak nemužu posoudit] - soundtrack je vynikající) - a pak nemužu opomenout ani Hearthstone :D

Velmi přijemnej poslech je v Trine, Machinarium, Heroes III (Rampart a Stronghold - ty jsou fakt kouzelný),Age of Empires II bych bez OST nehrál ... a pak Dragon Age: Origins :3

ke hře patří skvělý soundtrack

Naprosto souhalas. Problém tu je v tom, že u většiny her není soundtrack "skvělý", ale v lepším případě "obstojný".

U spousty her mi soundtrack nevadí, hodí se, ale vyloženě nezaujme. A to je chyba. Soundtrack by měl vyloženě oslovit, podobně jako v některých filmech.

Dobrý byl v některých FIFách/NHL, ale taky né vždycky se povede...

Hodně dobrý byl ve Vietcongu, to dobové rádio se skvěle hodilo a dokreslovalo atmosféru.

Age of Mythology mělo taky dobrej, ale časem se to trošku opakuje. :-D

Nejvíc mě v poslední době asi dostal závěrečný song v Mirror's Edge, naprosto epické zakončení hry i celého příběhu, málem mě to rozbrečelo. (A tak to má být, dobrá hra má v člověku vyvolat i emoce.)

A pak spooousta průměrných soundtracků, kde se často vydaří úvodní hudba v menu a pak to je trošku sušší (typicky Rome 1 Total War).

Momentálně jsem se opět ponořil do Dooma. Doporučuji OST k TNT Evilution (Final Doom), index.html

*pk3 archív je vlastně *zip, jednotlivé *ogg tracky najdete v tnt-remix-lorcan-20071225.pk3\Data\jDoom\Music\doo m2-tnt\
Právě jsem dohrál 3. mapu, pusťte si hudbu k ní. Bomba (hlásila i manželka!, večer se chystáme na coop) :-D