Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem xbox.360

Ahoj když hrají na xboxu360 a hrají hry tak běží. Postava občas furt jinam než chci i když nedrzim ovladač a v menu tohoto furt preskakuje

Máš několik možností:
1) vypůjčit si jiný, abys věděl, zda je to opravdu tím ovladačem (to nechceš)
2) koupit si nový (je-li chyba jinde, vyhozené peníze)
3) pokusit se to opravit, jde-li to rozšroubovat (třeba to pokažené ale není, je-li chyba jinde, a pokazíš to sám tou demontáží)
Rozumný postup je jen jeden.