Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Virtuix Omni - co si o tom myslíte?

[http://multiplayerblog.mtv.com//wp-content/uploads /multi/2013/06/virtuix-omni-kickstarter-2.jpg]

www.virtuix.com

Docela se divím že tu žádně téma o tomhle výrobku nemůžu najít. přijde mi to jako parádní gadget.

Já hodně zvažuji, zdá se mi to ale ještě takové nedotažené. Chybí přikrčení a výskoky, stejně jako nějaký pořádný ovladač do ruky.

Myslím že jakmile vyjde oculus costumer edice tak do toho půjdu.

Máte to někdo? jaké s tím máte zážitky, zkušenosti?

ešte sa to ani nevyrába,ani nepredáva,takže zatial to ani nikto mať nemôže a ani nič bližšie k tomu povedať nemôže,zatial sa to dá len predobjednať/predplatiť,ale ešte nie reálne kúpiť,predávať sa to začne až bude dostatok záujemcov a predplatitelov....