Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem The Vanishing of Ethan Carter

Už ste hrali túto hru? Naozaj treba vyskúšať, veľa ľudí pisalo v komentároch, že keď sa chce tak sa dá hra optimalizovať. Tá grafika je niečo extra, ja si postojím asi na 1 mieste 10 minút a pokochám sa tou krásnou prírodou :-) Naozaj, kto o nej ešte nevie, zahrajte si to!!! Je to detektívka za všetky drobné. :-) Tú hru tvorilo naozaj málo ľudí :-)

http://www.sector.sk/recenzia/30425/the-vanishing- of-ethan-carter.htm Môžte si prečítať konkrétne informácie :-)

[http://www.theastronauts.com/wordpress/wp-content/  uploads/2014/03/The_Vanishing_of_Ethan_Carter_Chur  ch.jpg]

Grafika moc pěkná, ale nechápu, co tam mám dělat. Hra absolutně v ničem neradí, člověk si to musí projít sám - bez zjevného cíle. Z toho důvodu to působí, jako simulátor chůze.
Kdyby to nemělo takovouto grafiku, nesnažím se přijít na to, co tam mám dělat. A grafika je pěkná jako obrázek, například, pokud se vejde do stromu, člověku dojde, jak málo je to propracované.

Paneboze ty si debko co chces mat hry vodiace za rucku? Keby si to aspon trosku dlhsie hral tak pochopis nemozes sa furt spolihat len na americke chobotiny vodiace za rucicku... tam vysetrujes vrazdu ale postupne nato prides co sa stalo a ano je to detektivka tak najprv zhanas dokazy....