Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem NHL 15 vs. NHL 14 (PS3)

Hraju na PS3 NHL 13 a uvažuju o koupi NHL 14, možná 15.
Hrajete nekdo 15? Doporučili byste mi ji, nebo je stejná-podobná jako 14 ? Zajimal by mě nazor nekoho, kdo to hraje.
Pro jistotu opakuju PS3, ne PS4, tam je lepší grafika a i nekterý videa (animace) ve hre jsou jiný-lepší než na PS3.

Na PS3 jsou NHL 15 a 14 opravdu dost podobny, ale co jsem videl a slysel , tak 15 ma napriklad jinyho komentatora. Hraci co to hrajou to vesmes oznacujou za s prominutim shit ...
Me se teda taky libi vic ten, co tam byl driv ...