Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Walking Dead - plakal som

Ja len chcem povedať že som dohral walking dead sezónu 1 a pri každej zlej príležitosti som plakal a na konci som sa rozplakal

Změna kategorie, původně: PC hry (L-Core)

veru aj plačem, z tv to úplne zrušili tí idioti by som bol zvedavý ktorí idioti sa sťažovali, lebo najprv prekladali na časi ten film stále pozdejšie nakoniec zrušili úplne zmrdi zasraný ale seriálove kokotiny v tej tv chodia... tv sračky