Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Playstation 4

Dobrý den, dnes jsem si koupil nové PS4. Když jsem ho spustil všechno šlo v pohodě , zadával jsem heslo na wifi a když když jsem dal potvrdit tak zmizel obraz a napsala TV žádný signál z HDMI, ale PS běželo normálně dál. Zkoušel jsem vyměnit i za jine HDMI ale pořád to samé i když to zapojím do jiného konektoru. Co s tím ?

Úplně stejnej problém do puntíku jsem měl já v pátek :D to je hrozný. Zapnul jsem, nastavuju heslo na wifi a vypne se obraz a konzele běžela dál. Zkoušel jsem několik kabelů a 2 TV a pořád stejný, takže to jdu v pondělí vrátit do CZC a doufám, že mě to hned vymění, protože se mě nechce čekat :D Volal jsem na CZC a paní mě řekla, že to pošle technikům a to jsem si myslel, že si dělá srandu, protože to můžu vrátit bez udaní důvodu do 14 dní, tak doufám, že to nebudou zkoumat.