Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft koupil Minecraft

Titulek je trochu bulvární, přesněji by mělo být místo "Minecraft" uvedeno "Mojang" (Notchova firma) ;-)
http://doupe.zive.cz/clanek/je-to-oficialni-micros oft-si-koupil-minecraft-za-25-miliardy-dolaru

Nějak nevěřím, že se jim těch 2,5mld dolarů vrátí. Přes 50mld korun...
Jestli na to naroubují GfWL nebo podobnou prasárnu, tak to bude opravdu báječné.

edit:
vyjádření Notche: n1qTeikM

To by mě zajímalo, jaké jsou argumenty proti minecraftu. Já si myslím, že je to ohromná kreativní hračka. Něco jako lego v počítačové podobě. Můžeš tam tvořit v postatě nenásilně úplně cokoli. Seznamovat se základními souvislostmi - pro pěstování obilí je třeba semena a zalívat, strom je nejprve nutné zasadit, aby bylo dřevo a kov se kutá v zemi a slévá v pecích. A postupně se propracovávat ke složitým věcem jak jsou automaty.

Převzetí microsoftem vidím jako jasný pohřeb tohohle skvělého konceptu (který je multiplatformní) a nevidím kompatibilitu mezi microsoftím modelem a modelem minecraftu (licence jednou pro vždy).

Já jsem si říkal,že jsem viděl blbě 2,5 bilionů dollarů to by bylo hodně moc microsoft hlavně chce mít nad vším moc a hlavně to udělal i kvůli toho aby odříznul od minecraftu sony jenomže tady microsoft dle mého soudu zakopl o trám jelikož zapomněli ,že na psku hrajou vyzrálí hráči vím o čem mluvím na xboxu denně slyším málé kidy jak řvou co to je za sračskej tým a přitom je tam z nich nejhorší právě to dětsko